В Україні збільшаться пенсії військових

Під час засідання Уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні на розгляд Ради національної безпеки та оборони буде направлено проект закону про підвищення пенсій військовим з 1 січня 2018 року.

«Ми зробимо зміни пенсійної системи для 550 тис. військових пенсіонерів, ми пропонуємо закласти систему автоматичної індексації пенсій. Бойові пенсії мають бути вищими за звичайні пенсії військовослужбовців», – сказав прем’єр.

За словами прем’єра, пенсії військовослужбовцям будуть підвищені не менше ніж на 1,5 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України прийняв постанову №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу та інших осіб», що набуває чинності з 1 січня 2018 року за якою військові отримуватимуть обов’язкову грошову виплату за перший контракт.

Також було змінено підходи до нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Andriy Shinko 13 Грудень, 2017 at 18:21 -

   Афера. Аби не було цього закону то пенсії підвищилися б не 1.5 тис. а на 7-8 тисяч згідно ПКМУ №704 і ДІЮЧОГО закону, для цього треба лише видати постанову кабміну на перерахунок за новими окладами, як це передбачено діючим законодавством. А так вони новим законом відчутно зменшують розмір пенсії для тих хто вийде на неї з 2018 року, і приймуть постанову про перерахунок діючим пенсіонерам вже по ньому.

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: