В Збройні Сили продовжує надходити форма з тканини 2701 від якої начебто відмовились у 2015 році

Час читання:1 хвилина

Волонтер Артем Лівушевський продемонстрував фотографії виданої у Збройних Силах цього року формою пошитою з тканини 2701 від якої відмовились у 2015 році через її характеристики  використання форми з цієї тканини може спричинити перегрів організму бійця, призвести до захворювань, пов’язаних з порушеннями гігієни.

 • Мова йде про тканину з якою був скандал наприкінці 2014 початку 2015 року коли під час запеклих боїв за Донецький аеропорт та на Дебальцівському плацдармі, окрім вище зазначених негативних впливів форми додались ще, що поранення наших воїнів ускладнювались опіками котрі спричиняла ця тканина у більшості складена із синтетики. Вона дуже сильно горіла та плавилась, через що прилипала до шкіри і завдавала додаткових уражень.

  Відео з випробування на горіння тканини арт.2701:

  Після цього в Міністерстві оборони відреагували на це та заборонили поставляти форму виготовлену з даної тканини у війська. Та відчитались про відсутність її на складах Збройних Сил України вже 6 серпня 2015 року:

 • В цей же час СБУ виявило поставку форми з такої ж тканини для потреб Національної Гвардії України на загальну суму 42 млн гривень. Тоді за умовами договору передбачався штраф постачальнику форми у розмірі 20% від суми поставки.

  Також на одних з фотографій фігурує форма 2014 року виготовлення:

  Що відповідно до доповіді ТВО Начальника Тилу Збройних сил полковника Гаврилюка не мали знаходитись на складах ще з 2015 року. Залишається і питанням чому бійцям видають форму пошиту минулого року із тканини від якої відмовилось Міністерство оборони.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: