Відбулось засідання робочої групи Громадської ради зі справ фінансування громадських організацій зі справ ветеранів. Продовження скандалу.

Час читання:1 хвилина

Учора відбулось засідання робочої групи Громадської раді із справ фінансування громадських організацій зі справ ветеранів.

АТОвці та волонтери вимагали змін у правилах фінансування ветеранських організацій за якими виділення бюджетних коштів для ветеранських організацій відбуватиметься виключно на прозорому конкурсі.

Головна претензія чоловіків, які повернулися з війни, що мільйони гривень не доходять до реальних ветеранів.

Нагадаємо, що наприкінці лютого розгорівся скандал з  установчими зборами нового складу Громадської ради при Міністерстві оборони. Ключовим було, що на самі збори не було запрошено або виключено провідні волонтерські групи країни.

Дещо пізніше почали з’являтись деталі про деяких керівників громадських організацій, що отримували фінансування з державного бюджету. Так оприлюднені факти свідчать про антидержавницьку діяльність певних персоналій за державний кошт.

Учора ж журналісти ТСН у сюжеті присвяченому засіданню робочої групи зафіксували у керівника громадської організації “Української спілки жертв нацизму” Маркіяна Демидова автомобіль марки MERCEDES-BENZ GL 350 CDI 2013 року випуску:

 • Сам Маркіян Демидов причетність до цього авто намагається спростувати, хоча інформація з Єдиного державного реєстру МВС свідчить про зворотнє:

  Лише минулого року на потребу громадської організації очолюваною Маркіяном Демидовим виділено 739 тис гривень. На жаль на що пішли ці кошти з його коментарів визначити не вдалось, кореспондент ТСН перебила його після озвучених ним про проведення 4-х засідань бюро за ці кошти. На питання ж про власність шикарної автівки відповів кореспондентам прокльонами.

  Оригінальний сюжет присвячений засіданню робочої групи:

 • За результатами голосування більшістю голосів робочої групи висловились “За” проведення відкритого конкурсу на розподілення бюджетних коштів на потреби громадських організацій зі справ ветеранів, тобто наразі ветеранам АТО та волонтерам вдалось таки добитись змін у правилах фінансування ветеранських організацій.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: