Відбулись успішні випробування вітчизняного ракетного комплексу

На одному з військових полігонів відбулися успішні випробування нової модифікації протитанкового керованого ракетного комплексу «Скіф», повідомляє КБ “Луч” у себе на сторінці у Facebook

Конструкція удосконаленого протитанкового керованого ракетного комплекса «Скіф» зазнала низку змін відповідно до вимог потенційного замовника. Модифікації були направлені на адаптацію пускової установки для використання її в умовах м’яких ґрунтів та піску.

Протитанковий ракетний комплекс “Скіф” Фото: КБ “Луч”

Під час випробувань удосконаленого протитанкового керованого ракетного комплексу «Скіф» були представники компаній розробника та країни замовника. Також були присутні представники Збройних Сил України, серед яких – Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Попко Сергій Миколайович, які слідкували за ходом випробувань нової розробки КБ «Луч».

 • Представники ЗСУ під час випробувань Фото: Сергій Попко

  Як розказали у КБ «Луч», цей комплекс має низку технічних переваг, які гарантують її ураження рухомих і нерухомих сучасних броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом. Окрім цього, український ракетний комплекс також здатний уражати малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок, танки в окопі, легкоброньовані об’єкти та вертольоти, що робить його універсальним вогневим засобом стримування на полі бою.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю