Військові правоохоронці пройшли курс у колег з Італії та Литви

У 25 навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові завершились курси підготовки інструкторів «Охорона VIP-осіб» та «Контроль натовпу» під керівництвом інструкторів Литовської Республіки та італійських карабінерів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони

Українські військовослужбовці Військової служби правопорядку успішно пройшли підготовку і незабаром самі виступатимуть в якості інструкторів для своїх колег.

 • Під час проведення урочистих заходів з нагоди закінчення курсів учасники отримали сертифікати, які засвідчують відповідний рівень підготовки та були відзначені інструкторами навчання від литовської та італійської сторін.

  25 Навчальний центр Військової служби правопорядку у ЗС України був створений у квітні 2017 року, та до кінця року мав розпочати свою діяльність в повному обсязі.

  У вересні 2017 року його офіційно відкрив Міністр оборони Степан Полторак.

  Він здійснює підготовку солдат, сержантів та молодших офіцерів Військової служби правопорядку у ЗС України, з можливістю підготувати за рік до 250 фахівців за напрямками “Застосування сили” та “Досудове слідство”.

 • Нагадаємо, що у Міністерстві оборони розробили законопроект про створення Військової поліції та найближчим часом буде поданий до Верховної Ради.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю