Військові з Молдови прибули на навчання в Україну попри заборону Додона

Військові з Молдови у складі 57 військовослужбовців беруть участь у військових навчаннях НАТО Rapid Trident 2017, що відбуваються з 7 до 23 вересня в Міжнародному центрі миротворчості і безпеки у Яворові в Україні, –  повідомляє Міністерство оборони Молдови.

Нагадаємо, що своїм указом президент Молдови Додон, відомий своїми проросійськими поглядами, заборонив своїм військовим брати участь у навчаннях в Україні. Як вплине відмова від виконання цього рішення на військове відомство країни поки не відомо.

Метою навчань Rapid Trident 2017 є розвивати взаємодію військ, посилювати обороноздатність країн учасниць, і як зазначив командир молдовського контингенту підполковник Александру Маркуца вони необхідні аби підтримати на міжнародній арені образ Національної армії Молдови для її подальшої участі в миротворчих місіях.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] to send army to Rapid Trident in Ukraine despite Dodon prohibition” – “The military from Moldova came to study in Ukraine despite the prohibition of Dodona” (… – “Moldovan troops will take part in September 8-23 multinational military exercises in […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: