Вміст військової аптечки

Час читання: 1 хвилина

Головний спеціаліст Відділу координації і забезпечення медичної допомоги під час антитерористичних операцій, надзвичайного та воєнного станів Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України Олександр Данилюк в ефірі Громадського радіо озвучив вміст нової військової аптечки, котра почне видаватися цього року військовим.

До її складу увійдуть:
– джгут турнікет в аптечці їх два
– пакет перев’язувальний індивідуальний, стерильний з еластичним компресійним компонентом і захисною вологостійкою оболонкою.
– бинт марлевий стерильний,
– засіб для зупинки кровотечі хімічний — бинт кровоспинний тампонувальний з гемостатичним засобом. Це матеріал, який при тампонуванні рани зупиняє кровотечі з немагістральних судин, який має хімічний засіб, що припиняє кровотечу з судин невеликого калібру.
– оклюзійна торакальна наліпка — це засіб при пораненні грудної клітки. В старій аптечці була оболонка перев’язувального пакету, яка не була ефективною, тому що вона погано фіксувалася на тілі.
– лейкопластир гіпоалергенний на нетканій основі — він швидко і легко накладається та відривається, не липне до рукавичок і одягу.
– термоковдра — для порятунку життя пацієнта, вона не допускає випромінювання тепла тіла і тепло утримується в тілі.
– назофарингіальна трубка відповідного розміру — це пристрій для звільнення верхніх дихальних шляхів при втраті свідомості, щоб пацієнт не помер від порушення прохідності дихальних шляхів, коли він знаходиться в несвідомості.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: