Все для перемоги: черговий літак Су-24МР достроково переданий до війська

Прес-служба Державного концерну “Укроборонпром” повідомило про достроково переданий ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” чергового відремонтованого літака-розвідника Су-24МР до Повітряних сил України.

Достроково переданий літак-розвідник Су-24МР Фото: Укроборонпром

Фахівцями підприємства був здійснений середній ремонт літака, під час якого була проведена повна перевірка всіх його вузлів та агрегатів, виконаний їх ремонт чи повна заміна. Після цього відремонтований Су-24МР пройшов успішні льотні випробування у присутності представників Повітряних сил ЗСУ та був прийнятий українськими льотчиками.

Наразі Су-24МР виконав переліт до основного місця базування та вже посилив обороноздатність Збройних Сил України.

 • Достроково переданий літак-розвідник Су-24МР Фото: Укроборонпром

  Нагадаємо, що Державне підприємство “Одеський авіаційний завод” на нещодавно завершеній міжнародній конференції, в якій брали участь військові аташе країн НАТО, представило іноземним партнерам перспективний проект розвитку літаків-розвідників Су-24МР.

  Проект модернізації літака розвідника Су-24МР Фото: Думская

  Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити глибоку розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: