Виробництво вітчизняних боєприпасів для потреб ЗСУ розпочнеться в другій половині 2019 року

Таку інформацію озвучив під час інтерв’ю для Delo.ua начальник департаменту економіки оборони та безпеки в МЕРТ Юрій Бровченко.

Раніше ми повідомляли, що ТОВ “НВЦ “СПЕЦТЕХНОМАШ” на міжнародній виставці “Зброя та безпека 2017” представило обладнання для виробництва набоїв до стрілецької зброї.

Автоматична лінія з виготовлення стрілецьких боєприпасів

Юрій Бровченко розказав, що набої до стрілецької та автоматичної зброї  калібрами від 5,45 мм до 14,5 мм, серед іншого, планується виробляти на фондах Міноборони також вже  проведено процедури по закупівлі лінії виробництва корпусів снарядів і гільз калібру 100-155 мм.

Також за його інформацією найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатись патронний завод, на якому будуть виробляти патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм.

Щодо калібрів від 100 до 155 мм то розглядається їх виробництво на ДАХК “Артем”, що зараз спеціалізується на виготовлені боєприпасів класу “повітря-повітря”, комплектуючі до них та інших керованих боєприпасів, а також обладнання для авіаційної техніки.

Ділянка механічної обробки на підприємстві ДАХК “Артем”

Розглядаються також питання відновлення і запуску складальних ліній на арсеналах і базах Міноборони, так як це передбачалось з самого початку (коли на арсенали і бази Міноборони надходили комплектуючі, а вже там збирався сам постріл).

Кошти на закупівлю та створення виробництва на фондах Міністерства оборони вже виділено у сумі 1.4 млрд гривень. Вже відбулось підписання контракту та цього року буде сплачено аванс, терміни виготовлення та монтажу складуть приблизно 18-20 місяців. Таким чином, виробництво може бути розпочате вже у другій половині 2019 року.

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Ярослав Київ 3 Листопад, 2017 at 17:17 -

   Развернуть на частном предприятии? Т.е. создаётся частный монополист за наш счёт?

   • admin 4 Листопад, 2017 at 23:29

    Декілька підприємств буде створено, в тому числі і приватне.

  2. Volodymyr Levytskyi 2 Листопад, 2017 at 18:52 -

   Цікаво, а що, спільне виробництво набоїв із компанією Стілетто, не буде, Українським ЗСУ не вигідне…?

   • Андрій Голуб 8 Листопад, 2017 at 17:59

    Откат не предложили.

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: