Визначений кращий танковий взвод України!

На Чернігівщині завершились змагання на кращий танковий взвод України, який наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

Упродовж 10 днів танкісти Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Морської піхоти ЗС України та Національної гвардії України демонстрували свій професіоналізм у змаганнях, які з недавньої пори прийнято називати «танковий біатлон».

Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, «танкову карусель», розвідку цілей та бойові стрільби взводів. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу зі штатної зброї, а саме з пістолета ПМ.

 • Танк Т-64БВ під час змагань

  У перший день змагань в лідери вирвався танковий взвод 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, набравши найбільшу кількість балів в ході виконання вправи з ведення снайперського вогню та з найкращим результатом подолавши етапи спортивної естафети. Другими були представники Національної Гвардії України.

  Проте наступного дня картина змагань змінилася – за результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17 окремої танкової бригади та 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України, потім були представники Національної Гвардії України, а представники 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, які були лідерами змагань, змістились на IV позицію.

  Танки Т-80 десантників під час змагань Фото: Сухопутні війська ЗС України

  В третій же день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель». Дана вправа передбачає постійної зміни положення бойової машини на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь. Найвищі результати показав такновий підрозділ Дніпровських десантників.

  Під час бойових стрільб взводів танкісти 25 окремої повітрянодесантної бригади набрали максимальну кількість балів та вирвалися вперед не лише у цей день, а за результатами інших днів вони і стали переможцями турніру!

 • Нагороди для найкращого танкового взводу України

  Вітаємо танкістів 25 бригади Десантно-штурмових військ із заслуженою перемогою та побажаємо їм в наступному році достойно представити Україну на Strong Europe Tank Challenge – 2019.

  За матеріалами прес-служби Десантно-штурмових військ України


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю