Ймовірний вигляд нової української БМП

В травні 2017 року, в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна,  представник ДП “Харківське конструкторське бюро ім. Морозова” Андрій Богач розповів, що підприємство веде роботи по створенню перспективної бойової машини піхоти:

“Стоїть завдання, ініційоване нашим підприємством, з розробки сучасної вітчизняної БМП. Це не модернізація, не поліпшення старого. Більшість технічних рішень – нові, оригінальні. За більшістю параметрів і характеристик ця машина буде кращою, ніж БМП-1 і БМП-2”

Богач додав, що створення БМП почалось за ініціативи харківського КБ, але згодом було підтримане Міністерством оборони:

“Робота ведеться спільно, тактико-технічне завдання виписано. Їхні запити та побажання нам зрозумілі, намагаємося їх задовольнити … Дуже оптимістичний сценарій – до кінця року представити на випробування з участю військових дослідний зразок”

Пізніше, на виставці “Зброя та безпека-2017”, представники “ХКБМ” підтвердили інформацію про створення нової БМП кореспонденту MIl.IN.UA.

В кінці цього місяця, на сайті відкритих закупівель Smarttender  було розміщене оголошення  ДП “ХКБМ”, про закупівлю послуг з виготовлення макету БМП-У.

В додатках до оголошення були розміщені ескізи нової БМП:

Візуалізація БМП-У
Вигляд збоку БМП-У
Вигляд зверху БМП-У
Вигляд спереду БМП-У

Можна припустити, що ескізи макету БМП і є перспективною бойовою машиною піхоти ХКБМ. Демонстрацію дослідного зразка нової БМП варто очікувати вже у першому півріччі цього року.

Нагадаємо, що нещодавно у мережі з’явились фото ходового макету важкої бойової машини ХБТЗ, про що ми писали в неділю.

Mariner

 


 • Коментар

  1. […] Про це повідомляє Український мілітарний портал. […]

  2. Anton Drubetsky 30 Січень, 2018 at 21:41 -

   На “Курганец-25” смахивает

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: