За 3 роки Збройні Сили повністю перейдуть на нову систему харчування

Радник Міністра оборони України Юрій Бірюков повідомив в себе на сторінці у Facebook про підписання наказу Міністра оборони Степана Полторака про перехід Збройних Сил України на нову систему харчування:

Для підписання цього Наказу команді на чолі з Діаною Петреня, яка його підготувала, знадобилось погодження 19(!) відомств Міністерства оборони. Окрім самого проекту вони підготували та розробили внутрішню програму для Міністерства по обліку продуктів та коштів якими користуватимуться у військових частинах.

 • Відповідно до цього рішення в Збройних Силах збільшено раціон харчування з 32 позицій до 348. Зокрема додано свіжі овочі та фрукти, та такі позиції як кава. Адже відповідно до старих норм Міністерство оборони не могло закуповувати цей напій для бійців у відсутності його серед позицій по нормам харчування.

  Ще один важливий елемент Наказу – Міністерство Оборони відмовляється від фірм аутсорсерів, що готують їжу для військовослужбовців, тепер військові частини самі найматимуть кухарів для приготування.

   

 • Також планується поетапний перехід Збройних Сил України на нову систему харчування протягом 3-х років, загалом цього року має перейти близько 20% особового складу.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: