За підготовку на полігонах бійців ЗСУ преміюватимуть

Військовослужбовців Збройних Сил України, які приступають до інтенсивної фази підготовки перед залученням до ООС, буде премійовано 3 тис гривень

Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак

Відповідне рішення він озвучив перебуваючи у розташуванні 128 окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України на Закарпатті.

Таке рішення прийнято у зв’язку зі значними навантаженнями, тривалим знаходження в польових умовах та виснажливий навчальний процес під час бойового злагодження.

З метою підвищення мотивації особового складу підрозділів ЗС, які виходять на завершальну активну фазу бойового злагодження у навчальних центрах та полігонах перед виходом в район проведення Операції об’єднаних сил, я прийняв рішення щодо преміювання зазначених військовослужбовців премією у розмірі 3 тис грн, – сказав Степан Полторак

Раніше, з 1 квітня 2019 року введено в дію додаткові нарахування до місячного грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у разі отримання сертифікатів відповідного рівня підготовки.

Зараз подібні сертифікати є для снайперів, фахівців застосування БПЛА та протитанкових ракетних комплексів:

Нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям які отримали відповідні сертифікати підготовки для снайперів
Нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям які отримали відповідні сертифікати підготовки операторів БПЛА
Нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям які отримали відповідні сертифікати підготовки операторів ПТРК “Корсар”
Нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям які отримали відповідні сертифікати підготовки операторів ПТРК “Стугна-П”

Також аналогічні виплати у лютому планувались для сержантського складу, про що ми повідомляли. Тоді це питання опрацьовувалось Міністерством оборони України.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю