За п’ять років продаж зброї у світі зріс на десять відсотків

Стокгольмський інститут проблем миру (SIPRI) повідомив, що продаж зброї в 2013-2017 роках збільшився загалом на десять відсотків у порівнянні з періодом 2008-2012 років, інформує DW

Найбільшими світовими експортерами зброї є США, Росія, Франція, Німеччина і Китай.

За останні п’ять років США збільшили поставки озброєнь майже на чверть і зараз сконцентрували майже 34 відсотки світового продажу. Майже половина експорту надійшла в країни Близького Сходу, загалом же США постачає зброю до 98 країн.

 • Другий експортер зброї в світі, Росія, значно відстає від США – зараз її частка в світових продажах зброї складає 22 відсотки. Третій експортер – Франція – збільшила продажі за останні роки на 27 відсотків і зараз контролює 6,7 відсотка світовогу продажу. А от четвертий – Німеччина – навпаки, скоротила на 14 відсотків.

  За останні п’ять років більшість держав на Близькому Сході безпосередньо брали участь в насильницьких конфліктах. Через це імпорт озброєнь державами в цьому регіоні збільшився на 103 відсотки. Активніше всього в світі скуповували зброю Індія, Саудівська Аравія, Єгипет і ОАЕ.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: