Загострення поблизу Маріуполя – є інформація про знищену позицію російсько-терористичних військ.

Як повідомляє блогер та волонтер Серж Марко – під Маріуполем точаться запеклі бої, зараз за непідтвердженою інформацією морським піхотинцям вдалось знищити позицію російсько-терористичних військ:

Відомо, що доволі довгий час нашим бійцям на цій ділянці надокучає опорний пункт бойовиків на висоті 73 поблизу селища Водяне, інформацію про який ми публікували на сторінках у соцмережах:

 • З цієї висоти працюють ворожі снайпери та розрахунки вогневих засобів противників, що наносять втрат українським Збройним Силам.

  Також нещодавно на сторінці Сержа Марко у твітері з’явився пост про хорошу тенденцію у українських морських піхотинців, що боронять підступи до Маріуполя на цій ділянці фронту.

 • в якому наші дописувачі впізнали крайні позиції українських захисників перед “Дєрзкім” – саме так бойовики називаються свій опорний пункт на висоті 73 перед селищем Водяне. Ще стало відомо, про зайняття цих позицій коли цю ділянку лінії зіткнення боронив 1 батальйон морської піхоти – на початку жовтня минулого року та передачі їх під час ротації новоствореному 701 батальойну. Ось який вигляд вони мали тоді:

  Як можемо побачить бійці значно посилили ці позиції, а нещодавнє загострення тут призвело до згоряння місцевих чагарників. Фото пожежі з твітеру Serg Marco – зйомка з Водяного:

  Тому можна з великою вірогідністю впевненості сказати, що йде мова саме про цей опорний пункт, якщо інформація про його знищення підтвердиться то можна буде говорити про значне поліпшення тактичного становища наших військ на цій ділянці фронту через ліквідацію цього апендиксу на лінії зіткнення:

 •  

  ОНОВЛЕННЯ:

 • Оновлення 15:30

  Станом на 15:00 речник прес-центру штабу АТО повідомляє про використання бойовиками реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”, наразі є інформація про 9-х поранених українських бійців на цій ділянці:

  Волонтер Семен Кабаєв повідомив про 4-х загиблих бійців з УДА в наслідок загострення поблизу Маріуполя. Світла пам’ять загиблим Героям та мужності оборонцям української землі!

  Оновлення від 16:40

  Прес-центр штабу АТО надав уточнену інформацію про втрати -загинули 2 бійців ЗСУ, ще 7 поранено
  Світла пам’ять Героям!

 • Оновлення 17:30

  Прес-центр штабу АТО каже про успішний контрнаступ Збройних Сил поблизу Маріуполя:

  Оновлення 18:10

  Оновлення 18:30

   

 • Оновлення 23 березня 00:20

  22 березня 2017 року в соціальній мережі twitter волонтер Аліна Михайлова та ряд внутрішніх джерел порталу спростувала припущення, що загострення на Маріупольському напрямку поблизу селища Водяне пов’язане з боями ЗСУ за висоту 73:


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: