Завершується будівництво казарми поліпшеного типу для ВМС ЗС України в Одесі

У лютому 2017 року була розпочата реконструкція колишнього лабораторного корпусу в казарму поліпшеного типу у Газовому провулку в Одесі неподалік від Західної військово-морської бази для проживання військовослужбовців моряків контрактної служби.

Через рік було виконано значний обсяг робіт, а саме:

 • підсилено несучі конструкції
 • переобладнано під житлове призначення внутрішні приміщення
 • облаштовано двоскатну покрівлю з металочерепиці
 • практично завершено оновлення фасаду
 • завершується встановлення сучасних ліфтів

На початок липня 2018 року оздоблювальні роботи в середині приміщення підходять до завершення після чого розпочнеться встановлення меблів та заселення особового складу плавзасобів Військово-морських сил Збройних Сил України.

 • Проведення робіт з оздоблення в середині приміщення Фото: Юрій Бірюков

  Будівлю колишнього лабораторного комплексу Українського науково-дослідного інституту морського флоту Міністерства інфраструктури України прийняли до сфери управління Міністерства оборони України у 2016 році.

  Проведення робіт з оздоблення в середині приміщення Фото: Юрій Бірюков

  Тоді ж спільно з Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України було розроблено проект реконструкції споруди під гуртожиток покращеного типу, яким передбачено спорудження блок-секцій для проживання шести військовослужбовців у двох кімнатах.

  Проведення робіт з оздоблення в середині приміщення Фото: Юрій Бірюков

  У цих блок-секціях будуть обладнані санітарні вузли та спальні приміщення. На кожному поверсі будуть облаштовані кухні, пральні і сушильні кімнати, інші приміщення для забезпечення побутових потреб мешканців.

  Роботи з облаштування фасаду приміщення вже завершені Фото: Юрій Бірюков

  За планами вже до кінця цього року близько 350 військовослужбовців служби за контрактом плавскладу Військово-Морських Сил ЗС України.

 • Окрім будівництва самого приміщення Міністерство оборони закупило пральні машини, праски та інші побутові предмети які будуть використовуватись військовослужбовцями.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю