Завершився курс JMTG-U для 14 механізованої бригади

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» завершили 55-денні навчання, що проходили в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U), до якої, окрім українських, входять військові інструктори Збройних Сил США, Канади, Литви, Польщі, Великобританії та Данії.

Заступник Командувача JMTG-U підполковник Збройних Сил США Мерфі привітав військовослужбовців із завершенням навчань, наголосив на солідарності з Україною в її боротьбі з агресором, а свій виступ завершив традиційно – словами «Слава Україні», виголошеними українською.

Завершилася урочиста церемонія врученням відзнак і пам’ятних сувенірів, крім того, наші військові мали можливість особисто привітати одне одного та іноземних колег із завершенням навчань та поспілкуватися в невимушеній атмосфері.

Нагадаємо, що стартував курс наприкінці січня, який став десятим у програмі JMTG-U.

Підготовка підрозділів ЗС України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U) розпочалась 2015 року. Окрім інструкторів зі ЗС США, участь у підготовці українських військовослужбовців також беруть військові фахівці з Канади, Великобританії, Данії, Литви та Польщі.

2016 року українців тренували військові інструктори 76-ої піхотної бригади армії США зі штату Каліфорнія разом з інструкторами інших країн, а в 2017 році командування штабом місії перебрала бойова група 45-ої піхотної бригади Національної гвардії США (штат Оклахома).

В рамках міжнародної програми армії США, спрямованої на підготовку українських солдатів до бойових дій, за одну ротацію, в залежності від завдань, на Львівщині перебуває від 330 до 500 американських військовослужбовців зі штату Оклахома.

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: