Збройні Сили купують автономний польовий табір

З метою забезпечення належних умов для розміщення військ (сил) у польових умовах реалізується проект експериментального автономного польового табору для розміщення батальйону з використанням сучасних модульних конструкцій, захищених споруд, та комплекту польової інфраструктури для життєзабезпечення особового складу.

Про це під час брифінгу розказав начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Гаврилюк Іван Юрійович

На сьогодні, на підставі наказу МО України проведено технічну специфікацію комплекту польового табору, у тому числі за окремими його елементами, моніторинг підприємств України щодо можливості їх виготовлення.

Планується до вересня провести закупівлю та впродовж 3-х місяців дослідну експлуатацію закупленого зразку, за результатами якої поставити на забезпечення Збройних Сил України.

До складу комплекту входять каркасні намети для розміщення особового складу, модульні конструкції для розташування побутових приміщень, медичного підрозділу, штабу тощо.

У жовтні 2017-го року було продемонстровано новий каркасний намет, що у перспективі буде замінювати наявні у Збройних Силах України типу УСБ та УСТ при розгортанні польового табору:

Макет нового намету Фото: Юрій Бірюков
Продемонстрований зразок нового намету Фото: Юрій Бірюков

Відповідний каркасний намет та його оснащення в середині були продемонстровані Головнокомандувачу ЗСУ – Президентові України Петру Порошенко:

Внутрішній простір нового намету Фото: Юрій Бірюков


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю