Збройні Сили отримали 50 санітарних машин «Богдан 2251»

За повідомленням корпорації «Богдан», Черкаський автомобільний завод впродовж останнього місяця передав військовим близько 50 оновлених санітарних машин «Богдан 2251»

Поставлені в армію допрацьовані у співпраці з військовими медиками на замовлення Міноборони санітарні “Богдани”, отримали понад десяток удосконалень з урахуванням досвіду експлуатації евакуаційної автотехніки на передовій.

Санітарний автомобіль Богдан-2251 Фото: прес-служба корпорації Богдан

За даними корпорації, серед доробок, зокрема: оновлений, більш комфортний інтер’єр медичного відділення авто; посилення захисту передньої частини автомобіля; оснащення додатковими “мигалками”; забезпечення функцій деблокування дверей авто при русі зі швидкістю менше 20 км/год; установка нових механізмів фіксації носилок для медобладнання стандарту НАТО.

Кабіна санітарного автомобіля Богдан Фото: прес-служба корпорації БогданСанітарний автомобіль «Богдан 2251» створений на шасі повнопривідного автомобіля підвищеної прохідності GreatWall Wingle 5. Санітарна надбудова виконана повністю з українських елементів з використанням матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів.

Міністерство оборони замовило у корпорації “Богдан” у 2017 році 100 санітарних автомобілів, у квітні того ж року військовим було передано першу партію техніки.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю