Збройні Сили отримали нову радіолокаційну станцію

Компанія “Укрсцецтехніка” повідомила в себе на сторінці у Facebook про передачу радіолокаційної станції “Малахіт” до Збройних Сил України в рамках виконання державного контракту:

«Компанією «Укрспецтехніка» успішно, а головне якісно і в термін, виконана чергова поставка РЛС “МАЛАХІТ” по державному контракту. РЛС “Малахіт” стала на бойове чергування для моніторингу та контролю за повітряним простором над територією України», – йдеться у повідомленні

Радіолокаційна станція розміщується на шасі КрАЗ і одному вантажному причепі

 • . Радар може виявляти цілі, що рухаються зі швидкістю до тисячі метрів за секунду і супроводжувати до 256 з них. Виробником нової РЛС є компанія «Укрспецтехніка».

  Для заміни застарілих і енергоємних радарів радянського виробництва міністерство оборони України прийняло на озброєння (до парку ВПС країни) нові радіолокаційні станції «Малахіт» у січні 2012 року.

  Тактико-технічні характеристики радіолокаційної станції “Малахіт”:

  Максимальна дальність виявлення винищувача типу “МіГ”: 400 км

  Кількість цілей, які автоматично виявляються: 256 штук

  Час розгортання/згортання: 53 хвилини

  Відстань до винесеного пункту управління РЛС: 100 метрів

  Раніше Запорізьке підприємство “НВК “Іскра” передало Збройним Силам України радіолокаційні станції 79К6, 35Д6 та модернізований до виду 35Д6М РЛС 19Ж6.

 • РЛС 79К6 «Пелікан»

  Радіолокаційна станція 79К6 «Пелікан»- це рухома трьохкоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, яка дозволяє виявляти повітряні цілі на відстані до 400 км, подавати їх координати засобам протиповітряної оборони для негайної реакції та знищення супротивника.

  Радіолокаційна станція 35Д6 – призначена для виявлення цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації, а також для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю