ЗСУ модернізують комплекси управління вогнем артилерії

На 732-й Центральній артилерійській базі озброєння вперше у Збройних Силах України розпочато модернізацію комплексу машин управління вогнем самохідної артилерії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

В першу чергу здійснюється капітальний ремонт кожної одиниці озброєння та її повне розбирання із заміною всіх технічних елементів.

 • Згідно визначених завдань передбачається переобладнання програмно-апаратного комплексу бойових машин, що дозволить враховувати всі аспекти підготовки та управління бойовою стрільбою та забезпечувати управління підрозділами в автоматизованому режимі.

  Роботи з відновлення корпусу МТЛБу на машині управління вогнем самохідної артилерії Фото: Міністерство оборони

  В машинах управління вогнем самохідної артилерії буде замінено радіостанції на сучасні західні та вітчизняні аналоги, також будуть замінені системи передачі даних на цифрові.

  У подальшому модернізована техніка буде розподілена по частинах Збройних Сил України.

  Вузли та агрегати зі зберігання для машин управління вогнем самохідної артилерії Фото: Міністерство оборони України

  Машина управління вогнем артилерії — це уніфікована командно-спостережна (командно-штабна) машина артилерії, що призначена для автоматизації процесу управління вогнем і бойовими діями артилерійських підрозділів.

 • Раніше роботи з модернізації та виробництво таких комплексів проводились виключно на підприємствах оборонно-промислового комплексу, так на репетиції військового параду до Дня Незалежності вперше була показана машина управління вогнем артилерії комплексу автоматизованого управління (КАУ) «Оболонь-А», розробки та виробництва Львівський завод «ЛОРТА», що виконана на шасі багатоцільового тягача МТ-ЛБу.

  Скріншот з відео репетиції параду з КАУ “Оболонь-А”

  КАУ «Оболонь-А» – це автоматизована система управління нового покоління і високого інтелектуального рівня. Під час розробки блоків машин комплексу використана сучасна елементна база провідних зарубіжних виробників.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю