ЗСУ та НГУ тренувались спільно утримувати населений пункт

На Яворівському полігоні пройшли спільні тренування гвардійців з військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України

Взвод оперативного призначення військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії спільно з військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України відбив напад умовного противника під час багатонаціонального тренування в рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U).

Навчання відбувалося у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівщини.

За легендою навчання, рота 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України підсилена взводом Нацгвардії, займає оборону в умовах міської забудови після прориву противником першої лінії оборони та знищення блокпостів. Завдання підсиленого підрозділу зупинити наступ противника та не допустити подальшого його просування.

«Поставлені завдання наш зведений підрозділ виконав в повному обсязі,- розповідає командир взводу оперативного призначення старший лейтенант Рафаель Сандлер. – Противник атакував наші позиції тричі, спільними зусиллями наступ було відбито. Загалом на подібних навчаннях ми маємо змогу обмінятись практичним досвідом ведення бойових дій та на тактичному рівні відпрацювати питання взаємодії між підрозділами Національної гвардії та Збройних сил України, що дає нам змогу в майбутньому більш ефективно спільно діяти на полі бою».

Бойовий вишкіл на Яворівському полігоні триватиме до початку травня де нацгвардійці та військові під керівництвом іноземних інструкторів й надалі поетапно відпрацьовуватимуть питання ротаційної підготовки.

Побудовано навчальне місце «Бій в населеному пункті» було минулого року, на його базі може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю