З’явились фотографії пускової установки оперативно-тактичного ракетного комплексу «Грім»

На одному з інтернет форумів опублікували фотографію спеціальної 5-ти вісної машини котра була помічена на автошляху Дніпро-Харків:

Фотографія опублікована на rcforum

Автор фотографії прокоментував її як:

Ехал на учебу в Харьков и встретил вот эту конструкцию, допускаю что это МЗКТ. Кто поможет идентифицировать, а также понять предназначение?

Пізніше на цьому ж форумі  дали уточнення, що це не схоже на машини МЗКТ(Мінський завод колісних тягачів) та дали припущення про ходовий макет пускової установки оперативно-тактичного ракетного комплексу «Грім»:

“Почерк” совсем не МЗКТ-шный. Что-то в стиле индийской ТАТА, они любят такую расстановку осей. Колесные арки явно рассчитаны под шины большего размера. Шины технологические? Блестящие детали между 1-2 и 4-5 осями – кронштейны крепления аутригеров? Щитки на колесах только 3-4 осей – странно. Предположим, что это мобильная пусковая установка “Гром-2”! Точнее, ходовой макет.

По раніше опублікованим матеріалам з КБ “Південне” помічена на автошляху машина як раз відповідає цьому припущенню:

Опублікована світлина від час збирання ходового макета пускової установки ОТРК

Відповідність профілів машини:

Відповідність профілів фотографії машини до ходового зразка

Інформацію щодо матеріалу по шасі в мережі знайшли на порталі UMP

Ескіз пускової установки “Грім-2”

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу осколково-фугасну ампулу.

 • Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).

  Низка джерел стверджує, що дальність у 280 км є формальним обмеженням для експортної версії ракети, а для потреб власної армії дальність стрільби комплексу може бути збільшена до 450—500 км


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: