Китай відкриває першу закордонну військову базу

Вчора, 13 липня, портал militarytimes.com повідомив, що КНР офіційно відправила свої війська для облаштування “логістичного центру” на території Джибуті.

В 2015 році Китай офіційно заявив про наміри створити військову базу в Джибуті, зараз же до північної частини Африканського рогу відправились китайські військові кораблі. Поки залишається не відомим про кількість особового складу та типах озброєння які будуть розміщені на території цієї військової бази.

Відбуття військових кораблів КНР до військової бази в Джибуті

Офіційно свою першу закордонну військову базу китайські військові називають “логістичним центром”, як повідомляє місцева преса, рішення про її створення було прийнято на основі “дружніх переговорах та в спільних інтересах народів обох країн”. Зокрема газета Міністерства оборони КНР “Цзефанцзюнь бао” пише, що створення військової бази дозволить Китаю збільшити можливості по підтримці глобального миру, в тому числі у справі боротьби з міжнародним піратством. Видання підкреслює, що КНР не має намірів до військової експансії чи спричинення гонки озброєнь через будівництво закордонного логістичного центру.

 • Автор публікації

  Офлайн 1 день

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: