ВМС почало реконструкцію будівлі під майбутню казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби

У Одесі, неподалік місця базування кораблів, катерів і суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України, розпочалася реконструкція будівлі під спеціально пристосовану казарму поліпшеного типу для розміщення військовослужбовців військової служби за контрактом.

Після окупації Криму росіянами українські Військово-морські сили змінили головну базу з анексованого Севастополя на місто Одесу. На жаль вся наявна колись інфраструктура на той час вже була відчужена з фонду ЗСУ, а нове керівництво флоту не поспішало поліпшувати інфраструктуру та фонди, так на третій рік моряки плавзасобів ВМС все ще розміщуються на кораблях.

Після відвертого саботажу колишнім керівництвом нове командування на чолі з контр-адміралом Ігорем Воронченко однією з пріоритетних завдань визначило розміщення особового складу в нормальних умовах. У минулому році з’явилась інформація про передачу до складу ВМС України плавказарм, що раніше знаходились на балансі одного з міністерств та не використовувались, також у жовтні минулого року розпочато будівництво казарм для батальйону морської піхоти який базується у Одеській області. На баланс Військово-морських Сил були передані житлові та адміністративні фонди в Одесі та Бердянську, в останньому планується розміщення батальйону морської піхоти та базу ВМСУ на Азовському морі.

В Одесі ж вже розпочато реконструкцію переданої раніше будівлі на казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби.

За матеріалами прес-служби ВМС України.

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. Andrey Palestinov 27 лютого, 2017 at 21:50 -

   3 года прошло…
   Мы такие все резкие в Украине


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: