ВМС почало реконструкцію будівлі під майбутню казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби

У Одесі, неподалік місця базування кораблів, катерів і суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України, розпочалася реконструкція будівлі під спеціально пристосовану казарму поліпшеного типу для розміщення військовослужбовців військової служби за контрактом.

Після окупації Криму росіянами українські Військово-морські сили змінили головну базу з анексованого Севастополя на місто Одесу. На жаль вся наявна колись інфраструктура на той час вже була відчужена з фонду ЗСУ, а нове керівництво флоту не поспішало поліпшувати інфраструктуру та фонди, так на третій рік моряки плавзасобів ВМС все ще розміщуються на кораблях.

Після відвертого саботажу колишнім керівництвом нове командування на чолі з контр-адміралом Ігорем Воронченко однією з пріоритетних завдань визначило розміщення особового складу в нормальних умовах. У минулому році з’явилась інформація про передачу до складу ВМС України плавказарм, що раніше знаходились на балансі одного з міністерств та не використовувались, також у жовтні минулого року розпочато будівництво казарм для батальйону морської піхоти який базується у Одеській області. На баланс Військово-морських Сил були передані житлові та адміністративні фонди в Одесі та Бердянську, в останньому планується розміщення батальйону морської піхоти та базу ВМСУ на Азовському морі.

В Одесі ж вже розпочато реконструкцію переданої раніше будівлі на казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби.

За матеріалами прес-служби ВМС України.

Publication author

Офлайн 26 хв.

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 5695Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
  • Andrey Palestinov

    3 года прошло…
    Мы такие все резкие в Украине

Авторизація
*
*
Генерація паролю