Сухопутний компонент оборони Азову відпрацював комплекс навчань

На узбережжі Азовського моря було проведено декілька комплексних навчань по відбиттю та стримуванню агресії з моря.

Так у ході спільних навчань між Державною прикордонною службою та Збройними Силами України екіпажі бронеавтомобілів Держприкордонслужби та танкові підрозділи ЗСУ вдосконалили питання взаємодії під час виконання завдань щодо оборони узбережжя та знищення надводних цілей і морського десанту противника.

Під час навчальної стрільби снайперські групи закріпили навички дій в різних умовах обстановки,  кулеметники підвищили точність стрільби в русі та із укріплень, а водії броньованих HMMWV удосконалили майстерність керування під час руху в колонні, розгортанні в бойовий порядок та виконання оборонних маневрів на узбережжі.

 • This slideshow requires JavaScript.

  Спільні навчання з відбиття можливої агресії з моря з підтриманням належної взаємодії між підрозділами Об’єднаних сил триватимуть й надалі.

  Також на узбережжі Азовського моря відбулись змагання на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних Сил України.

  САУ 2С7 “Піон” на узбережжі Азовського моря Фото: Прес-служба ООС

  Головним підсумком таких змагань є повна готовність артилерійських підрозділів до виконання завдань за призначенням. Особовий склад на практиці доводить до автоматизму навички в розгортанні вогневих позицій, завданні прицільного артудару по заданих цілях, швидкому відході в зазначені райони.

 • За матеріалами прес-служб Операції об’єднаних сил та Міністерства внутрішніх справ


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю