fbpx
Розмінування території під Ічнею завершено

Розмінування території під Ічнею завершено

Артсклади ДСНС

18 грудня відбулася робоча поїздка Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького на Чернігівщину де була оглянута ділянка розмінування і очищення територій області від боєприпасів. По завершенню огляду був підписаний акт виконаних робіт.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС

“На сьогодні всі заходи, визначені Планом розмінування, виконано своєчасно та в повному обсязі”, — повідомив Мельничуцький.

Розмінуванням займався Зведений піротехнічний загін загальною чисельністю 150 чоловік та 50 одиниць техніки.

“У найкоротший термін було здійснено розмінування міста Ічня, 38-ми прилеглих населених пунктів та під’їзних шляхів до них, що дозволило повернутися громадянам до своїх осель та розпочати відновлювальні роботи. Крім того, проведено очищення від боєприпасів та їх елементів траси проходження комунікацій електро-, газо- та інших систем життєзабезпечення. Водночас, обстежено виробничі та господарські об’єкти на наявність вибухонебезпечних предметів з метою відновлення їх функціонування. Разом з тим, забезпечено оперативне реагування на випадки виявлення населенням вибухонебезпечних предметів у населених пунктах та за їх межами”, — йдеться у повідомлені ДСНС.

Нагадаємо, що 9 жовтня в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. О 3:40 9 жовтня про пожежу та вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області повідомили рятувальників. Територія 6-го арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія — 402 га.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артсклади ДСНС