Хмельницькі авіатори посилять морських піхотинців

Хмельницькі авіатори посилять морських піхотинців

7 бригада тактичної авіації імені Петра Франка Донбас Командування морської піхоти

В Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись урочисті проводи військовослужбовців, що відбули для виконання бойових завдань у складі ООС.

Про це повідомляє кореспондент Інформагенції Міноборони Андрій Агєєв

В зоні проведення Операції об’єднаних сил вони виконуватимуть завдання в складі бригади морської піхоти.

Серед тих, хто поповнить ряди морських піхотинців, – здебільшого досвідчені військовослужбовці, більшість з них вже мають бойовий досвід.

“Бажаю вам з честю виконати свій військовий обов’язок та повернутись додому живими та здоровими, а ми будемо всіляко вас підтримувати та допомагати”, – сказав у напутньому слові командир бригади полковник Євген Булацик.

Військовослужбовці 7-ї бригади тактичної авіації спочатку пройдуть відповідний курс підготовки у навчальних центрах за необхідними спеціальностями, а згодом пройдуть бойове злагодження у своїх підрозділах.

Практика посилення бойових частин особовим складом з частин забезпечення та Повітряних Сил ЗС України відбувається постійно. В першу чергу це покликано закрити некомплект у бойових підрозділах, а також надання бойових та практичних навичок військовослужбовцям, що не виконують службово-бойові завдання в зоні проведення ООС в складі своїх підрозділів.

7 бригада тактичної авіації імені Петра Франка Донбас Командування морської піхоти