«Холодноярці» повернулися з передової додому

«Холодноярці» повернулися з передової додому

93 оМБр Донбас ЗСУ ООС

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Сухопутних військ Збройних сил України повернулися в пункт постійної дислокації з району проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Міністерство оборони України

Більше, ніж півроку особовий склад частини боронив українську землю під Донецьком у районі Авдіївки — в тих місцях, де вже стикався з ворогом у запеклих боях в перші роки війни і втрачав своїх побратимів.

Ця ротація, на превеликий жаль, теж не обійшлася без втрат. В ході захисту територіальної цілісності та незалежності України, п’ятеро холодноярівців загинули, а ще чотири залишили нас через хвороби.

– В першу чергу, хочу вибачитися за загиблих і поранених бійців перед їх сім’ями, рідними та близькими. Вибачте, що не вберіг, — такими словами командир бригади Дмитро Брижинський розпочав свою промову на урочистому шикуванні.

Офіцер також додав:

– Ми — славні нащадки воїнів УПА — в черговий раз примусили ворога здригатися перед непереможним духом Українського народу. Ворог довго буде пам’ятати 93-ю механізовану бригаду «Холодний Яр». Ми з честю виконали бойові завдання. Я вдячний кожному із вас за ту роботу, яку ви виконали — справжню чоловічу роботу.

На урочистому шикуванні кращих військовослужбовців бригади нагородили відомчими відзнаками та присвоїли чергові військові звання.

93 оМБр Донбас ЗСУ ООС