fbpx
Мілітарна допомога: розпочинаємо збір коштів на квадрокоптер MAVIC Pro Platinum.

Мілітарна допомога: розпочинаємо збір коштів на квадрокоптер MAVIC Pro Platinum.

Збір коштів
Друзі нещодавно наша чарівна Катя Ніколаєнко проводила збір коштів на квадрокоптер для підрозділу розвідки одного з батальйоні морської піхоти. Завдяки Вашій фінансовій підтримці цей коптер вже придбаний

Тому скоро отримаємо звіт від хлопців про його отримання та можливо відгуки про його застосування 😉
 
Сьогодні найбільший пріоритет волонтерів саме технічне устаткування і ці коптери є однією з найбільших потреб від яких результат отримується тут і зараз. Адже дуже часто ми чуємо, що десь у зоні АТО відбувся підрив мінно-вибуховому пристрої, іноді з летальними випадками, а як відомо – повітряна розвідка літає там, де мав би пройти/проповзти розвідник.Тому це в першу чергу життя та здоров’я наших бійців.
 
Ми починаємо збір 1800 $ або ~ 46800 грн на квадрокоптер MAVIC Pro Platinum, крайню модель від провідного виробника DJI, 2-3 додаткові батареї, сумку для транспортування та samsung galaxy note 4 у якості “екрану”.
 
Борт призначений для одного з загонів спецпідрозділу “Альфа”, що на постійній ротаційній основі працює в зоні АТО. Специфіка роботи хлопців відрізняється віз загальновійськової, тому і беспілотник було обрано не Фантом 4 Pro, на який збирала Катя, а Mavik – він значно тихіший у роботі, менший за вагою та об’ємом + чудово підходить для транспортування на спині під час виходів.
 
Отже, збираємо ~ 46800 грн.
 
Пам’ятайте, вчасно виявлений ворог – знищений ворог. І врятовані життя своїх хлопців…
Наближаймо перемогу України разом!
 
Картка Приватбанку: 4731 2171 0856 4442 на Тарас Чмут

Збір коштів