Корейська компанія Hanwha Ocean пропонує Польщі підводні човни KSS-III
Південнокорейська суднобудівна компанія Hanwha Ocean пропонує Польщі свої новітні підводні човни KSS-III.
Про це йдеться в пресрелізі компанії.
«Ми готові запропонувати підводний човен KSS-III, один із найкращих у світі, для проєкту Orka в Польщі. Ми також хочемо поділитися нашою довгостроковою візією партнерства з Польщею при цій нагоді», – сказав віце-президент Сунг Кьон Чжон, керівник міжнародного напрямку військового кораблебудування Hanwha Ocean.
Hanwha Ocean прагне не лише надавати сучасні підводні човни, а й проводити комплексні навчальні програми для ВМС Польщі.
Співпрацюючи з корейськими ВМС, навчання буде охоплювати базові курси, навчання експлуатації обладнання, тактичне навчання з використанням симуляторів та навчання на борту у морі.
Компанія зазначає, що корейські ВМС готові навчати польських моряків та ділитися своїм досвідом у керуванні та обслуговуванні підводних човнів.
Також Польща може отримати локальний Центр технічного обслуговування, ремонту та модернізації.
Цей центр не лише надаватиме технічну підтримку, а й забезпечуватиме своєчасну поставку запасних частин та замінюватиме застаріле обладнання.
Розширюючи свою діяльність поза військовим контекстом, пропозиція Hanwha Ocean спрямована на розвиток стратегічного напрямку для промисловості Польщі.
Співпраця виходить за межі військових проєктів і включає в себе партнерства в комерційній сфері.
Компанія також висловлює зацікавленість у спільному розвитку технологій відновлюваної енергетики разом з польськими дослідними установами.
У Hanwha Ocean заявляють, що компанія має на меті сприяти зростанню і процвітанню обох країн. Пропозиція спрямована на стимулювання місцевих видатних малих та середніх підприємств, створення робочих місць та співпрацю в розвитку технологій.
Нещодавно “Мілітарний” повідомляв, що польським військовим передали нову РСЗВ HOMAR-K південнокорейського виробництва.
KSS-III
Підводна водотоннажність човнів типу KSS-III першої партії досягає 3700 тонн, довжина корпусу – 83,5 метра, ширина – 9,6 метра.
У надводному положенні субмарина розвиває швидкість до 12 вузлів, під водою – 20 вузлів. Дальність плавання – 10 000 миль, автономність – 50 днів. Екіпаж – 50 осіб.
Підводний човен оснащена шістьма 533-мм торпедними апаратами та установкою вертикального пуску крилатих ракет.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.