fbpx
Морпіхи-розвідники оселились у Скадовську

Морпіхи-розвідники оселились у Скадовську

140 розвідбат МП Командування морської піхоти Морська піхота

Морпіхи-розвідники оселились у Скадовську: Депутати Херсонської обласної ради на сесійному засіданні надали згоду на передачу до сфери управління Міністерства оборони комплексу будівель та споруд бази відпочинку «Білі крила», розташованої в урочищі Цукури Скадовського району.

Про це повідомляє Армія Inform

На виділеній обласними депутатами території дислокуватиметься 140-й окремий розвідувальний батальйон морської піхоти.

Частина почала використання цього об’єкту раніше, ще 22 квітня до Херсонської облради надійшло звернення від тодішнього начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ генерала армії Віктора Муженка з проханням виділити на умовах оренди з можливістю подальшої передачі до сфери управління Міністерства оборони майнового комплексу «Білі крила».

Десантний корабель "Юрій Олефіренко" заходить у порт Скадовська

Сесія обласної ради 25 квітня підтримала проєкт рішення «Про надання згоди на укладання договору оренди на комплекс будівель і споруд бази відпочинку «Білі крила». Йшлося про передачу в оренду оборонному відомству на 2 роки та 10 місяців, з орендною платою 1 гривня на рік, комплексу під розміщення військової частини морської піхоти.

А 1 жовтня на адресу Херсонської обласної ради надійшло звернення від Міністра оборони України Андрія Загороднюка з проханням розглянути можливість передачі зі спільної власності територіальних громад Херсонщини в державну з віднесенням до сфери управління Міноборони згаданого об’єкта.

Означене звернення розглянули під час засідань усіх депутатських комісій облради. Питання було рекомендовано до розгляду під час пленарного засідання сесії та отримало підтримку депутатів.

Сюжет телеканалу 2+2 з місця дислокації військової частини:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


140 розвідбат МП Командування морської піхоти Морська піхота