fbpx
«Справа бронежилетів»: суд продовжив справу

«Справа бронежилетів»: суд продовжив справу

«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ Суд

Слідчі Державного бюро розслідувань не встигали провести досудове розслідування до 5 лютого, тому суд продовжив до 5 травня термін досудового слідства у справі закупівлі нібито неякісних бронежилетів для ЗСУ продовжили.

Про це повідомляє 5 канал.

Відповідне рішення ухвалив Печерський райсуд столиці, повідомляє “5 канал”.

Слідчі ДБР просили про подовження, бо не встигають розслідувати кримінальне провадження до 5 лютого через великий об’єм експертиз та епізодів.

Адвокати й підозрювані кажуть, не заперечували б, якби не запобіжні заходи. Підозрювані зазначають – через них не можуть повноцінно працювати та утримувати родини.

“Якби вони зняли з нас запобіжні заходи – будь ласка. Треба вам рік, два, півроку – скільки треба. Ми б і допомагали вам. Але ж, ви бачите, у нас усі під запобіжним заходом. У людей є діти, дітям треба щось їсти. На роботу ми не ходимо, гроші не отримуємо. З дому нікуди виїхати не можемо, батьків побачити не можемо” – розповідає генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Бронежилети ЗСУ

Тепер сторона обвинувачення клопотатиме про продовження запобіжних заходів для військовослужбовців.

Прокурор каже – проситимуть м’якші запобіжні заходи для військових. Засідання щодо цього може розпочатися вже завтра.

“На даний час сторона обвинувачення буде просити не такі сурові запобіжні заходи, які були обрані перед цим. У зв’язку з тим, що на даний час підозрювані виконують усі свої покладені на них обов’язки і дійсно сприяють проведенню об’єктивного досудового розслідування”, – сказав прокурор Микола Середа.

П’ятьом офіцерам Збройних Сил України закидають закупівлю 7-ми тисяч неякісних бронежилетів для армії.

Відео:

Нагадаємо, що у червні 2019-го року Державне бюро розслідувань, в рамках розслідування закупівлі речового майна для ЗСУ за завищеною ціною, провело ряд обшуків у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, його начальника – генерал-майора Дмитра Марченка, в 95-й десатно-штурмовій бригаді.

Загалом було проведено 40 обшуків по всій Україні за місцями проживання посадових осіб Міністерства оборони України, керівників підприємств, а також за місцями розташування службових та офісних приміщень. Вилучено 11 тисяч бронежилетів, документи та інші матеріали.

«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ Суд