fbpx
У військовому госпіталі в Луганській області розкрадали продукти

У військовому госпіталі в Луганській області розкрадали продукти

ДБР (Державне бюро розслідувань) Затримання Луганщина Україна Харчування

У військовому госпіталі, що дислокується в Луганській області, розкрадали продукти.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали та повідомили про підозру тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника однієї з військових медичних установ.

Військовослужбовець підозрюється у привласненні військового майна, вчиненому в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 410 КК України).

«Слідством встановлено, що молодший лейтенант, погрожуючи заходами дисциплінарного впливу, віддавав підлеглим незаконні накази отримувати зі складу військової частини продукти харчування для їдальні госпіталю у меншій кількості, ніж встановлено нормами. У подальшому штучно створений надлишок продуктів вивозився за межі військової частини та збувався у торгівельних закладах.», – йдеться у повідомленні

8 серпня 2020 року під час реалізації продуктів харчування у одному із магазинів у Старобільському районі Луганської області слідчі ДБР затримали військовослужбовця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході обшуку виявлено та вилучено продукти харчування, які ймовірно належать військовому госпіталю (зокрема, свіжоморожені м’ясо та риба, фасоване вершкове масло, тушкована яловичина, сир, сік, цитрусові, йогурти, печиво та інші продукти).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Луганського гарнізону. Оперативний супровід – ГУ Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

ДБР (Державне бюро розслідувань) Затримання Луганщина Україна Харчування