fbpx
В Україну прибув третій борт зі зброєю США

В Україну прибув третій борт зі зброєю США

Боєприпаси Співпраця США Україна Україна-США

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» приземлився літак з новою партією додаткової оборонної допомоги зі США

Про це повідомляє Мілітарний.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр підтвердила, що до України прибула нова партія оборонної допомоги.

«Чергова доставка міжнародної технічної допомоги від США для Збройних Сил вже в Україні. Наразі партію зустрічають колеги з Міноборони та Посольства США в Міжнародному аеропорту», – розповіла Ганна Маляр.

Третій борт з військовою допомогою Україні від США. 25.01.2022. Фото: Ганна Маляр

Зазначено, що у пакеті безпекової допомоги сучасне обладнання і боєприпаси оборонного призначення.

«Зміцнюємо обороноздатність! Вчергове дякуємо американським партнерам за підтримку та практичну допомогу. Разом ми сильніші, а світ безпечніший!», – підкреслила Ганна Маляр.

Партія військової допомоги Україні від США України за 25 січня 2022 року. Фото: Міністр оборони України

Україна очікувала на прибуття третього літака з партією летального озброєння від США, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Врешті-решт наші партнери збільшують кількість військової допомоги. І сьогодні ми зустрічаємо третій літак від уряду Сполучених Штатів у межах цієї допомоги, яка вже проголосована і підписана на суму 200 млн американських доларів, і сьогодні у нас буде вже третій літак із цією військовою допомогою», – сказав Резніков журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

Нагадаємо, 23 січня в Україну прибула друга партія оборонної допомоги від Сполучених Штатів у вигляді летального озброєння для Збройних сил.

Ніч на 22 січня в аеропорт Києва прибула перша партія оборонної допомоги (летальної зброї) зі Сполучених Штатів.

Партія SMAW-D для ЗС України. Січень 2022

Перша партія включала 200 тис. фунтів (90 тонн) летальної зброї, зокрема боєприпаси для українських військових на лінії фронту. Окрім протитанкових ракет Javelin літак вперше привіз до України одноразові гранатомети SMAW-D.

Пакет допомоги був ухвалений президентом Байденом у грудні 2021 році. Також у США представили законопроєкт про ленд-ліз для захисту демократії в Україні, який має на меті спрощення надання військової допомоги Україні.

Боєприпаси Співпраця США Україна Україна-США