fbpx
«Вільха» йде на експорт: укладено перші контракти

«Вільха» йде на експорт: укладено перші контракти

Експорт КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування РСЗВ "ВІЛЬХА" Україна

Укладено перші контракти для поставок на експорт модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на інформацію пресслужби КБ «ЛУЧ».

«Вільха-М» – це високоточний 300-мм реактивний боєприпас з максимальною дальністю близько 110 км.

Пресслужба Державного підприємства не уточнила у яку саме країну чи країни має бути поставлені український ракетний комплекс та високоточні ракети до нього.


Комплекс «Вільха»: 120 км не межа


Модернізована система залпового вогню «ВІЛЬХА-М» з коригованими ракетами калібром 300 мм Р624М призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки, живої сили противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової структури, наземних споруд складського та іншого призначення.

Пуски ракетного комплексу «Вільха» 21 вересня 2020 року

Передбачається розробка декількох версій корегованих ракет «Вільха-М», що окрім збільшеної дальності матимуть різні за вагою бойові частини.

Власне зараз виріб Р-624М «Вільха-М» має бойову частину вагою у 170 кг та дальність у 123 км, зараз йде робота над збільшенням дальності до 140 км за рахунок використання нового виду палива.

Нова версія виробу – Р-224М1 «Вільха-М1» з бойовою частиною у 170 кг на старому паливі зможе знищувати цілі на максимальній відстані у 140 км, а при використанні нового палива – до 154 км.

Пускова установка ракетного комплексу «Вільха»

Для цієї модифікації передбачено використання бойової частини вагою 236 кг, відповідно дальність складатиме 108 км та 121 км на новому типу палива.

Р-224М2 «Вільха-М2» зможе досягати дальності у 141 км та 202 км з новим видом палива, при збережені бойової частини вагою 170 кг.

Підготовка до ракетних стрільб «Вільха-М» на Державному випробувальному полігоні «Алібей» 25 квітня 2020 року

Попередня версія корегованого снаряду «Вільха» вже завершила державні випробування та перебуває на озброєння підрозділів Збройних Сил України. Її серійне виробництво було розпочато наприкінці 2018-го року.

Експорт КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування РСЗВ "ВІЛЬХА" Україна