![ВМС ЗС України отримали три нові одиниці](https://mil.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/Pidnyattya-praporu-VMS-ZS-Ukrayiny.jpg)
ВМС ЗС України отримали три нові одиниці
Сьогодні, 13 листопада 2019 року, у Практичній гавані міста Одеси відбулась церемонія підняття прапору ВМС ЗС України на раніше переданих патрульних катерах «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, а також пошуково-рятувальному судні «Олександр Охрименко».
Про це повідомляє Український мілітарний портал
Подія відбувалась в урочистій обстановці, на яку прибуло вище військово-політичне керівництво країни.
Введення цих одиниць до складу національного флоту покращить його спроможності на морі.
Катери «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, були передані Україні від США на безоплатній основі .
“… катери подаровані США, мають гарний технічний стан та прекрасні патрульні спроможності для захисту національних інтересів України у ближній морській зоні”, – сказав у коментарі до події колишній перший заступник Командувача ВМС ЗС України адмірал Ігор Кабаненко
Відео з урочистої церемонії:
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.