fbpx
В Україні буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

В Україні буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

ДНВЦ ЗС України Кабінет Міністрів

На базі Державного науково-випробувального центру, який розміщений у Чернігові після виходу з Криму, буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, відповідне рішення ухвалив сьогодні Кабінет Міністрів України.

Метою створення інституту є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань сектору безпеки й оборони держави, у тому числі з урахуванням вимог стандартів НАТО.

Передбачається що окрім Державного науково-випробувального центру інститут об’єднає потенціали Чернігівського національного технологічного університету та підприємств військово-промислового комплексу.

Зараз Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України виконує випробування авіаційної техніки, безпілотників, ракетно-артилерійського, протиповітряного та бронетанкового озброєння, засобів оптико-електронної протидії тощо.

Зі створенням на його базі Інституту перелік завдань значно розшириться. Тому передбачається виділення 150 млн грн для створення сучасного лабораторно-вимірювального та полігонно-випробувального комплексу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ДНВЦ ЗС України Кабінет Міністрів