fbpx
Відповідь Ізраїлю на ракетний удар по Голанським висотам не забарилась

Відповідь Ізраїлю на ракетний удар по Голанським висотам не забарилась

Авіаудар Близький Схід Ізраїль Сирія

Ізраїльські військові повідомили про те, що в ніч на четвер, 10 травня, обстріляли іранські позиції у Сирії, а також військові об’єкти, повідомляє DW

Це стало відповіддю на ракетний удар по ряду армійських позицій Ізраїлю на Голанських висотах, здійснений іранськими силами “Аль-Кудс”.

“Армія розглядає цей інцидент як вкрай серйозний і продовжує підтримувати готовність до великої кількості можливих сценаріїв”, – заявив речник ізраїльської армії Джонатан Конрікус.

Ізраїльська армія заявила, що ВПС завдали ударів по військових позиціях в Сирії в районі Хан-Арнаба і у міста Ель-Баас (провінція Ель-Кунейтра за 40 кілометрів від Дамаска), розташованих біля підніжжя Голанських висот. Сирійська державна агенція SANA повідомила, що ізраїльські ракети влучили у декілька складів боєприпасів та військових об’єктів.

За кілька годин до цього, як заявили ізраїльські військові, з “Аль-Кудс” по району, контрольованому армією Ізраїлю, було випущено 20 ракет. Частина з них була перехоплена системою ППО “Залізний купол” на Голанах.

За даними ізраїльської армії, ракетний обстріл її позицій на Голанах був здійснений іранськими силами з території Сирії. Військовий підрозділ спецпризначенців іранського Корпусу вартових ісламської революції “Аль-Кудс” веде бойові дії в Сирії на боці урядових військ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіаудар Близький Схід Ізраїль Сирія