fbpx
Вражаючі фото вітчизняного ракетного комплексу “Грім-2”

Вражаючі фото вітчизняного ракетного комплексу “Грім-2”

КБ «Південне» ОПК ОТРК ОТРК «Сапсан»/«Грім-2»

У травні 2017 року в мережі з’явився знімок шасі оперативно-тактичного комплексу “Грім-2”:

Станом на зараз ОТРК вже пройшов випробування двигуна ракет:

Як відомо цей комплекс зможе вражати цілі на відстані до 280 км, що відповідає параметрам Режиму контролю за ракетними технологіями.

Раніше ми повідомляли, що за словами директора “НВО “Павлоградський хімічний завод” Леоніда Шимана протягом року очікуються польові випробування ОТРК “Грім”

“Розробка комплексу вже знаходиться на фінальній стадії. Наразі майже завершені випробування системи управління та переміщення ракет, гідравліки, механіки та усім, що пов’язано із транспортуванням. Скоріш за все, протягом року ОТРК вийде на польові випробування”, – повідомив Леонід Шиман.

Мобільна пускова установка якої передбачає транспортування та запуск двох ракет типу “земля-земля”:

[huge_it_gallery id=”86″]

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан» (експортна назва для ОТРК – «Грім-2») розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу уламково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними та іншими.).

Оновлено 4 січня 2018 року. Відео від КБ “Південне”:

КБ «Південне» ОПК ОТРК ОТРК «Сапсан»/«Грім-2»