fbpx
Визначений кращий танковий взвод України!

Визначений кращий танковий взвод України!

25 бригада ДШВ Strong Europe Tank Challenge Т-80

На Чернігівщині завершились змагання на кращий танковий взвод України, який наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

Упродовж 10 днів танкісти Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Морської піхоти ЗС України та Національної гвардії України демонстрували свій професіоналізм у змаганнях, які з недавньої пори прийнято називати «танковий біатлон».

Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, «танкову карусель», розвідку цілей та бойові стрільби взводів. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу зі штатної зброї, а саме з пістолета ПМ.

У перший день змагань в лідери вирвався танковий взвод 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, набравши найбільшу кількість балів в ході виконання вправи з ведення снайперського вогню та з найкращим результатом подолавши етапи спортивної естафети. Другими були представники Національної Гвардії України.

Проте наступного дня картина змагань змінилася – за результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17 окремої танкової бригади та 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України, потім були представники Національної Гвардії України, а представники 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, які були лідерами змагань, змістились на IV позицію.

В третій же день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель». Дана вправа передбачає постійної зміни положення бойової машини на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь. Найвищі результати показав такновий підрозділ Дніпровських десантників.

Під час бойових стрільб взводів танкісти 25 окремої повітрянодесантної бригади набрали максимальну кількість балів та вирвалися вперед не лише у цей день, а за результатами інших днів вони і стали переможцями турніру!

Вітаємо танкістів 25 бригади Десантно-штурмових військ із заслуженою перемогою та побажаємо їм в наступному році достойно представити Україну на Strong Europe Tank Challenge – 2019.

За матеріалами прес-служби Десантно-штурмових військ України


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


25 бригада ДШВ Strong Europe Tank Challenge Т-80