“Завод імені Малишева” локалізує виробництво корпусів для бронетранспортерів

“Завод імені Малишева” локалізує виробництво корпусів для бронетранспортерів

БТР-3 БТР-4 Завод ім. Малишева ОПК

ДП “Завод ім. В.О. Малишева” запускає новий напрямок виробництва. На підприємстві завершується підготовка необхідного обладнання для виготовлення корпусів БТР-4Е, повідомляє прес-служба Державного концерну “Укроборонпром”

Як повідомив комерційний директор ДП “Завод ім. В.О. Малишева” Дмитро Колесніков, на сьогоднішній день підприємство завершує роботу з підготовки виробництва корпусів бронетранспортерів і перейшло безпосередньо до організації виконання заходів з виготовлення першого експериментального корпусу БТР-4Е.

“Ми уклали договір з ДП ХКБМ та проводим заходи з підготовки виробництва. Для виготовлення корпусів БТР-4Е: ми отримали сировину, доставлено з миколаївського підприємства та розміщено на нашому підприємстві відповідне обладнання. На даний момент фахівці заводу вже приступили до підготовчих робіт з виготовлення першого експериментального корпусу для БТР-4Е. Після успішного виготовлення виробу та проходження тестових випробувань ДП “Завод ім. В.О. Малишева” отримає дозвіл (кваліфікацію) на виробництво. За результатами проходження всіх цих етапів узгодження ми матимемо змогу приступити до серійного випуску корпусів”, – зазначив комерційний директор заводу.

Крім того, підприємство готується й до виготовлення корпусів для БТР-3Е – для них вже закуплено відповідні стенди та кантувач. Його реалізація буде діяти паралельно з виробництвом важкої бронетехніки. Серійне виготовлення корпусів дасть підприємству значну додаткову завантаженість за рахунок замовлень від ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова” та ДП “Київський бронетанковий завод”.

Раніше виробництво корпусів цих бронетранспортерів виконувалось на “Лозівському ковальсько-механічному заводі”

Репортаж з підприємства (виробництво з 0:13):

https://youtu.be/Vej0jIUjZV8

Саме низьку якість корпусів виготовлених на ЛКМЗ називають основною причиною відмови Іраку від закупівлі БТР-4 українського виробництва декілька років тому.

БТР-3 БТР-4 Завод ім. Малишева ОПК