ОНОВЛЕНО! Начальника Яворівського полігону підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами

ОНОВЛЕННЯ

Служба Безпеки України на своїй сторінці у Twitter повідомила, що обшуки проводяться не в полковник Ігор Слісарчук, а в його підлеглого:

Служба безпеки України підозрює посадовця Яворівського полігону в роботі на Головне розвідувальне управління Генерального штабу Збройних сил Росії.

Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду Києва від 21 червня, якою за клопотанням слідчого накладено арешт на ноутбук, мобільний телефон, три DVD-диски, флешку і клапоть паперу з написом “quarto xmail.net”, на зворотному боці надрукована фраза “наказом командира військової частини А4150 від 30.12.2015 року №755 “. Ці речі належать підозрюваному.

У документі сказано, що підозрюваний упродовж 2015-2016 років, займаючи посаду начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), військова частина А4150, виконуючи завдання співробітників ГРУ РФ, здійснював збір і передачу відомостей військового характеру про діяльність центру.

“Під час дачі пояснень співробітникам СБ України про його конфіденційну співпрацю з ГРУ ГШ ЗС РФ він добровільно передав співробітникам СБУ клапоть паперу з написом, ноутбук, диски і паролі до програми, а також флеш-накопичувач, з допомогою яких він здійснював зв’язок з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ”, – сказано в рішенні суду.

Справу розслідують за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада)

 • Автор публікації

  Офлайн 38 хв.

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6583Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. Andriy Shinko 13 липня, 2017 at 19:24 -

   Приберіть прізвище та фото

  2. Andriy Shinko 13 липня, 2017 at 19:23 -

   Низка видань помилково назвали підозрюваним начальника Центру полковника Ігоря Слісарчука, але насправді обшуки проводяться не в нього, а в його підлеглого. У зв’язках із російською військовою розвідкою підозрюють начальника полігону – це структурний підрозділ Міжнародного центру Джерело: https://ua.censor.net.ua/n447672

   • the_Jesh 14 липня, 2017 at 10:41

    Дякуємо, матеріал оновлено.

  3. […] этом сообщает Украинский милитарный […]


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: