У 2017 році на військову службу за призовом можуть бути призвані особи офіцерського складу віком до 43 років

На початку січня цього року ми повідомляли про призов офіцерів запасу до лав Збройних Сил.

Тоді про це в ефірі радіо «Армія ФМ» заявив в.о. начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України полковник Марк Андрусяк:

«Ми передбачаємо такий вид служби, як «військова служба за призовом осіб офіцерського складу». Термін призову – 18 місяців. Це люди, які закінчили кафедру військової підготовки, але не проходили військової служби», – зазначив Андрусяк.

 

Відповідно до наказу МОУ №170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців.

Відстрочка від призову на військову службу офіцерів надається особам виключно за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, а саме:
за сімейними обставинами
за станом здоров’я
для здобуття освіти
для продовження професійної діяльності.

Відстрочка від призову офіцерів запасу за сімейними обставинами:

Відстрочка від призову на військову службу офіцерам запасу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:
– вагітну дружину;
– дружину-інваліда;
– двох і більше дітей;
– дитину-інваліда;
– дитину віком до 3х років або дитину старшу 3х років, яка виховується без матері у зв’язку з її смертю або за рішенням суду;
– непрацездатних батьків (чи одного з них), непрацездатних рідних або непрацездатних осіб, під опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони не мають інших працездатних осіб, зобов’язаних їх утримувати;
– одинокого батька або одиноку матір, у яких на утриманні перебувають двоє чи більше неповнолітніх дітей, до досягнення старшим із них повноліття за умови офіційного працевлаштування призовника;
Крім того, відстрочка від призову за сімейними обставинами у разі бажання може надаватися офіцерам запасу, які є особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: