Автозавод «Богдан» відправляє до Збройних Сил першу партію санітарних машин Богдан-2251

На автомобільному заводі «Богдан» у Черкасах відбулася передача першої партії з десяти санітарних автомобілів Богдан-2251 представникам Міністерства оборони України. Машини, які щойно зійшли з конвеєра заводу, передано в рамках виконання контракту між Міністерством оборони України та корпорацією «Богдан». У заході взяли участь представники заводу виробника та військові медики МОУ, – передає видання Нова доба

– Сьогодні ми передаємо лише першу партію автомобілів «Богдан-2251». По контракту цього року ми повинні виготовити 100 автомобілів такого типу, – зазначив директор автоскладального заводу “Богдан” Владислав Сопіт

Автомобіль призначений для транспортування поранених та хворих від медичних підрозділів військових частин до військових госпіталів та цивільних лікарень.

 • За словами виробників за основу нової машини було взято шасі автомобіля марки «Great Wall» на якій також планується виготовляти Богдан-2351, про який ми вже повідомляли. Його було суттєво доопрацьовано, зроблено наголос на прохідність і витривалість в військових умовах.

   

  Передня частина і днище обладнані додатковим захистом, також на авто є можливість встановлення лебідок. Виробник каже, що санітарна надбудова виконана повністю з українських елементів з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів.

 • Санітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів.

  Салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця для встановлення типового обладнання. Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.

  Автомобіль вже пройшов випробування в зоні проведення військової операції на Донбасі та встиг засвітися в одному з сюжетів Військового телебачення України, що був знятий на Світлодарській дузі:

 •  

  За матеріалами сайту Нової доби


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Коментар

  1. Shura Katsapko 19 Квітень, 2017 at 15:37 -

   Я не спеціаліст та вважаю що то дуже добре. Військо захищає країну, а тил забезпечує захисників всебічно. Як пригадаю 2014р то досі кров стигне від сорому і безсилля, але саме народ згуртувався і відновив своє істинно народне військо. Все буде Україна!!!

  2. Зеновій Грень 19 Квітень, 2017 at 13:24 -

   яка ціна ?

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: