Фрегат FGS Lübeck після участі в SNMG2 повертається до Німеччини

Час читання:1 хвилина

Німецький фрегат FGS Lübeck (F214) після двох місяців участі в операції “Sea Guardian” в Егейському морі у складі кораблів Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) повертається до порту у Вільгельмсхафені, куди він прибуде 10 листопада.

FGS Lübeck (F214)- один з двох фрегатів типу F122, що лишаються на службі у складі ВМС Німеччини. В майбутньому планується їх заміна фрегатами F125 коли вони будуть введені до складу військового флоту.

Загалом було побудовано вісім фрегатів класу F122, які були введені до складу німецьких військово-морських сил протягом 1982-1990 років.

 • Їх короткі технічні характеристики:

  Водотоннажність: 3750 тон(повна)

  Довжина: 130. 5 метрів

  Ширина: 14. 5 метрів

  Осадка: 6 метрів

  Максимальна швидкість: 30 вузлів

  Екіпаж: 202 особи + 20 осіб льотного персоналу

  Озброєння: 76-мм гармата(OTO Melara), дві 27 мм автоматичні гармати(Mauser MLG27), два 324-мм торпедних апарати та вісім 400 мм торпед, дві 4х ствольні установки з ПКР – Harpoon

  Його замінило судно забезпечення німецьких ВМС  EGV Frankfurt am Main (A1412), що прибув в Егейське море 19 жовтня, повідомляє Navaltoday

  Судно забезпечення німецьких ВМС EGV Frankfurt am Main (A1412)

  Воно було введено до складу ВМС Німеччини у 2002 році.

  EGV Frankfurt am Main (A1412) є універсальним кораблем, так окрім функцій забезпечення бойових кораблів паливом, водою та продовольством він може використовуватись як плавучий госпіталь.

 • “Sea Guardian” – це спільна операція з морської безпеки, яка здійснюється у співпраці країнами середземноморського регіону для підтримки стабільності та боротьбі з тероризмом.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: