Командування ВМС веде розробку Стратегії розвитку військового флоту до 2035 року

За повідомленням УНН у командуванні Військово-морських сил Збройних Сил України ведеться розробка Стратегії розвитку ВМС України до 2035 року

“Розроблення Стратегії ВМС ЗС України – спроба заглянути у майбутнє і сформувати обрис національних ВМС ЗС України, які будуть захищати інтереси нашої держави на морі. Така практика існує у багатьох країнах світу. Командування ВМС ЗС України проводить розробку стратегії вперше з часів незалежності України. Планується до кінця жовтня 2018 року опрацювати та видати Стратегію ВМС ЗС України 2035”, – зазначили у ВМС.

Розробка цього документу ведеться з вересня минулого року разом з іноземними експертами відпрацьовується Стратегія ВМС ЗС України до 2035 року включно, розповіли у Командуванні ВМС ЗС України.

У відомстві зазначили, що в співпраці з НАТО ВМС ЗС України надають перевагу комплексному підходу, із виходом з тактичного рівня співпраці на оперативний та стратегічний рівні, як це передбачається Воєнною доктриною України, Стратегічним оборонним бюлетенем та оновленим пакетом Цілей партнерства України з НАТО.

 • “У 2018 році було сформовано та функціонує Морське командування і Командування Морської піхоти ВМС ЗС України, які будуть відповідати за планування операцій родів ВМС на морі та на узбережжі, відповідно до принципів НАТО. Планується відпрацювати їх операційну спроможність вже у липні цього року під час проведення українсько-американського навчання “Сі Бриз-2018”, використовуючи документи оперативного мистецтва НАТО та ЗС США”, – розповіли в командуванні.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю