Міністерство оборони відреагувало на вчорашню публікацію про вміст консерви тушкованого м’яса із добового раціону сухого пайку.

Міністерство оборони України на своєму офіційному сайті опублікувало відповідь на учорашню публікацію колишнього бійця Збройних Сил Сергія Туровича про вміст консерви тушкованого м’яса яловичини у сухому пайку Збройних Сил старого зразка виробництва фірми ТОВ “Візит”.

Відповідно до відповіді Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ не змогло отримати додаткової інформації від автора посту(номер партії, дати виготовлення та до якого підрозділу потрапило):

Військовослужбовці Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України спробували зв’язатися із автором згаданого посту, однак той на звернення не відреагував.

На що у Міністерстві оборони зробили висновок, що мотив публікації неякісного вмісту консерви сухпайка – розповсюдження неправдивих даних з метою дискредитації Збройних Сил України.

Також у офіційній заяві Міністерства оборони викладене зображення, шляхом попереднього аналізу назвали фотомонтажем виготовленим за допомогою графічного редактора:

Із наявної інформації, а саме фотозображення вмісту консерви, шляхом попереднього аналізу можна зробити висновок, що  зображення створено за допомогою графічного редактора.

Міністерство оборони у своїй заяві нагадало номер гарячої лінії – (095) 911-05-69,  де просять повідомляти інформацію у разі виявлення фактів незадовільного харчування військовослужбовців Збройних Сил України.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: