Міжнародні навчання “Siil 2018” в Естонії

У травні цього року в Естонії відбудуться великомасштабні військові навчання “Siil 2018”, в яких візьме участь понад 13 000 військових, що робить їх найбільшими військовими навчаннями з часів відновлення Естонії незалежності, повідомляє LETA

Окрім військових з Естонії у навчаннях також візьмуть участь союзники з Великобританії, США, Данії, Німеччини, Польщі, Франції, Латвії, Литви, Бельгії, Канади, Фінляндії, Швеції, Грузії, України та Ірландії.

Міжнародні навчання розпочнуться 2 травня і продовжаться до 14 травня.

 • Вправа розпочнеться 2 травня і триватиме до 14 травня. Цього разу добровільний корпус Kaitseliit (Ліга оборони) буде мати центральну роль у виконанні завдань та взаємодії, заявили представники сил оборони. Підрозділи, які беруть участь у навчанні, працюватимуть у кількох регіонах, але основні вправи будуть проводитися в південній та південно-східній частинах країни.

  Відповідно до нинішніх планів, участь у навчанні братимуть понад 13 тисяч чоловіків, тому цей рік Силь стане найбільшим військовим навчанням, оскільки Естонія відновила свою незалежність у 1991 році.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: