Нові командування НАТО будуть створені в Німеччині та США

Як ми вже повідомляли у листопаді минулого року в НАТО буде створено два нових командування – у Центральній Європі та Центру командування який охоплюватиме Атлантичний регіон.

Сьогодні видання DW повідомило, що місцем розташування нової штаб-квартири НАТО, яка відповідатиме за військову логістику Альянсу у Центральній Європі, має стати Німеччина, що буде створено до кінця року. Іще одну нову штаб-квартиру мають створити в США, що охоплюватиме Атлантичний регіон.

Раніше Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що обидва командування створюються як протиставлення загроз з боку Росії.

Командування у Центральній Європі займатиметься спрощенням процедур та взаємодії з метою забезпечення логістики переміщення військ і транспортування техніки. Єнс Столтенберг каже, що під час прийняття рішення про розташування нового європейського командування, важливим буде географічне розташування і що воно повинно бути у Центральній Європі.

Другий командний центр охоплюватиме Атлантику і має забезпечити охорону та оборону морських шляхів між Північною Америкою та Європою.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6399Реєстрація: 20-06-2016

  Tags:
  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: